مجتمع بین المللی تجاری اداری آرتمیس

مجتمع بین المللی تجاری اداری آرتمیس
پروژه آرتمیس در شمال دریاچه چیتگر واقع شده است
پروژه تجاری اداری آرتمیس در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع و با زیر بنای 365 هزار متر مربع، در پهنه شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است و بزرگترین ضلع دریاچه را به خود اختصاص داده است
از این رو هم واحد های پروژه دارای نمایه زیبایی از دریاچه و پارک جنگلی چیتگر هستند و هم نمای پروژه آرتمیس شکل زیبایی به ضلع شمالی دریاچه داده است و عظمت پزوژه در رینگ اصلی دریاچه به چشم میخورد.
مجتمع بین المللی تجاری، اداری آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است. هر برج شامل چهار طبقه تجاری و مابقی طبقات آن اداری است که هر بلوک دارای هفت طبقه پارکینگ می باشد که برج ها را به هم متصل کرده است.
بلندترین برج این مجتمع 32 طبقه و کوتاه ترین برج آن، 25 طبقه است. تمامی برج ها به یکدیگر متصل بوده و به صورت یکپارچه، آرتمیس را تشکیل میدهند.
با توجه به قرار داشتن این پروژه در منطقه ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای “تجارت توام با تفریح” است. بنابراین تمام مولفه ها در خدمت هدف کلی طرح هستند تا نتیجه نهایی منطبق با نیازها و خواست های یک منطقه گردشگری باشد و علاوه بر کارکرد اقتصادی، رفاه، نشاط و سرگرمی (رستوران ، شهر بازی ، آمفی تئاتر و… )  را نیز در خود داشته باشد.
به این منظور انواع امکانات رفاهی و تفریحی مانند سینما، شهربازی، مجموعه های ورزشی، رستوران های متنوع، استراحتگاه، مهدکودک، اتاق بازی ، تالار پذیرایی و بسیاری خدمات دیگر در پروژه پیش بینی شده است تا تجارت توام با تفریح را محقق نماید.
نگاهی به آرتمیس
داشتن دسترسی های آسان، جذابیت بصری، استفاده از آخرین متدهای اجرای پروژه و ساخت، بکارگیری مصالح مرغوب و رعایت تمامی مقررات و آیین نامه ها، این پروژه را خاص و منحصر به فرد نموده که نه تنها یک مجتمع تجاری، اداری برای تهران، بلکه اثری ملی و ماندگار خواهد بود.

این پروژه را میتوان از جمله طولانی ترین پروژه های تجاری اداری خاورمیانه دانست که با بیش از 600 متر طول بیشترین خطوط ساحلی بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور را به خود اختصاص داده و در نزدیکترین موقعیت نسبت به دریاچه (در فاصله 100 متری) قرار گرفته است.

تمامی برج های مجتمع دارای هلی پد است که هلی پد برج های (1 و5 ) برای اولین بار در کشور دارای لابی های شیک و زیبا برای پذیرایی میهمانان ویژه که با هلی کوپتر به برج می آیند خواهد بود
طبق طرح های اعلام شده در طبقه هشتم برج (۱) این مجموعه ، استخر و سونایی در ارتفاع با چشم اندازی به سوی جنگل و دریاچه چیتگر در نظر گرفته شده است.
در سقف تجاری طبقه آخر (+۴) فضا هایی به صورت تراس ایجاد شده که همجوار با طبقه اول اداری ها است که فضایی بسیار زیبا برای استفاده رستوران ها کافی شاپ ها و … در نظر گرفته شده است.

موقعیت جغرافیایی
مجتمع بین المللی تجاری اداری آرتمیس از شمال رو به کوهستان و از جنوب چشم اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی را دارد و از غرب و و جنوب غربی آن، می توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست.
شرایط ممتاز فیزیکی، زیست محیطی، تفریحی، اقتصادی و قرار داشتن در محور چهار باغ، موقعیت ویژه جغرافیایی را برای این پروژه تجاری اداری ایجاد کرده است.
وجود طرح بزرگراه حکیم در فاصله 500 متری از جنوب دریاچه چیتگر و بزرگراه همت در 300 متری شمال پروژه، از دیگر امتیازات جغرافیایی آن است.
همچنین بلوار 35 متری شمال دریاچه با فاصله کمتر از 100 متر از شمال آرتمیس عبور که راه های ورود و خروج سواره و پیاده پروژه را تامیین میکند.
وجود این شریان های ارتباطی، امکان دسترسی های سهل و آسان از آرتمیس به نقاط مختلف، به ویژه تهران و کرج را فراهم کرده است.
امتیازات اقتصادی پروژه
آبگیری دریاچه چیتگر در بهار سال 1392 و جذب گردشگرانی که برای دیدن دریاچه، به این منطقه می آیند، تحولی همه جانبه را در منطقه 22 نوید می دهد که یکی از مهمترین این تحولات، رونق اقتصادی است. این رونق با توجه به قرارگیری پروژه تجاری اداری آرتمیس در حاشیه شمالی دریاچه، به میزان بیشتری متوجه این پروژه خواهد بود.
وجود پارک جنگلی چیتگر، اجرای طرح های تفریحی و گردشگری متنوع و متعدد، برنامه ریزی های کلان مدیران شهری برای تبدیل کردن منطقه 22 به قطب گردشگری تهران و اب و هوای مطلوب این منطقه، همگی بازدهی اقتصادی پروژه آرتمیس را بسیار بیشتر از پروژه های مشابه، افزایش می دهند.
موقعیت خاص این پروزه در محور تجاری اداری چهارباغ نیز با توجه به اینکه این محوربه عنوان محلی برای جذب و ساماندهی اصناف تهران انتخاب شده است، میتواند تاثیر به سزایی در افزایش ارزش افزوده آرتمیس داشته باشد.
از سوی دیگر مهمترین پشتوانه برای کسب بیشترین امتیازات اقتصادی، طراحی و اجرای کامل و بی نقص این پروزه است. سیمای زیبای مجتمع، فضاسازی های مناسب، داشتن امکانات خاص مانند هلی پد، خلق تجربه های فضایی متفاوت در بلوک ها، طراحی داخلی شکیل و بهینه و سایر ویزگی های برجسته این پروژه، نقطه اتکایی مطمئن برای داشتن بیشترین ارزش اقتصادی و کسب سود است.
واحد های تجاری و اداری پروژه آرتمیس به دو صورت انجام میشود:
1 ـ واحد مشخص (در بلوک 2 )
2- به صورت سهام ( بلوک های 1،3،4،5)
از آن جایی که قیمت واحد های مشخص شده نسبت به سهام ها اختلاف زیادی دارند سهام ها در بازار باب تر هستند.
سوالات متداول درباره سهام ها
حداقل و حداکثر مساحت واحدهای تجاری و اداری چقدر است؟
واحد تجاری حداقل 25 مترمربع و حداکثر 200 مترمربع به غیر از تالار، سینما و رستوران
واحد اداری حداقل 70 مترمربع و حداکثر 300 مترمربع
میزان سهم پارکینگ و انباری در هر برگه سهم چقدر است؟
هنوز دقیق اعلام نشده است اما هر برگ سهم خود را می برد
میزان خالص تجاری در هر  برگه سهم چقدر است؟
طبق اطلاعات مندرج در برگه سهام هر برگ معادل  یک متر
نحوه امتیازبندی چگونه صورت می پذیرد؟
مطابق مصوبه مجمع عمومی، مواردی چون مقدار واریزی، تقدم در زمان واریزی و … ملاک امتیازبندی است
برآورد هزینه تقریبی ساخت برای هر برگه سهم چقدر است؟
قیمت ساخت بر اساس هزینه های مصوب مجمع عمومی، در قالب جدول اقساط به تعاونی ها ابلاغ می گردد.
حدودا برای هر متر تجاری 13 میلیون و هر متر اداری 5 میلیون که 40 درصد تا پایان سال 95 پرداخت گردیده است.
آیا امکان فروش اوراق وجود دارد؟
بله. در هر زمان که بخواهید امکانپذیر است
آیا واحد تجاری اداری تحویل اعضا می شود؟
بله. در صورتی که عضو متناسب با مساحت تجاری و اداری مورد نظر اوراق سهام داشته باشد، بعد از مرحله ارزش گذاری قابل تحویل است.
تکلیف اوراق سهام پروژه آرتمیس، در پایان پروژه چگونه خواهد بود؟
سهامداران متناسب با مساحت تعیین شده در اوراق سهام، از مساحت تجاری و اداری بهره مند می شوند.
آیا قیمت و امتیاز اوراق تعاونی ها نسبت به هم متفاوت است یا خیر؟
قیمت و ارزش کلیه اوراق تجاری و اداری تعاونی ها، یکسان بوده و هیچ گونه امتیازی نسبت به یکدیگر ندارند.
دریافت وام از بانکها، چه منافعی برای سهامداران دارد؟
ضمن آنکه زمان ساخت را کوتاه تر می کند، موجب کاهش اقساط پرداختی توسط صاحبان برگه ها می شود
آیا خرید و فروش واحدهای اوقافی به راحتی انجام می شود یا مستلزم طی بروکراسی، هزینه و دریافت مجوز است؟
به راحتی و اوراق مربوط به آن نیز همانند سایر برگه های دیگر خرید و فروش می شود.
در پایان پروژه، واحدهای اوقافی تابع چه شرایط و ضوابطی هستند؟
سند انتقال پیدا می کند و فقط سالانه به اوقاف اجاره پرداخت می شود
؟امکان رویت پلان طبقات پروژه آرتمیس توسط متقاضیان وجود دارد یا خیر؟
بله. در صورت درخواست متقاضی به رویت خواهد رسید.

چنانچه مایل هستید اطلاعات بیشتر از روند اجرای پروژه آرتمیس داشته باشید و یا از چگونگی خرید و فروش برگه های اوراق سهام تجاری، اداری آرتمیس مطلع شوید میتوانید با ما تماس بگیرید.
09123968397
09128668098
44746915

 

photo_2017-01-12_12-07-08 photo_2017-01-12_12-07-10

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد