رهن و اجاره برج های پارسیا٬فروش اپارتمان دریاچه چیتگر

پروژه ی مجتمع مسکونی پارسیا با ۸۸۸ واحد مسکونی، دومین پروژه بزرگ اتحادیه رساست که عملیات اجرایی آن در تابستان سال ۸۵ آغاز شد و با اتمام آن در تابستان سال ۹۰، واحدهای مربوطه طبق زمان بندی از پیش تعیین شده به مالکان آن تحویل شد.

این پروژه در قالب ۱۲ برج ۲۶ طبقه در زیربنای ۱۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع اجرا شد و متراژ مفید مسکونی آن ۱۲۳ هزار مترمربع می باشد. همچنین مجموعه مجتمع های مسکونی پارسیا از ۱۴ واحد تجاری و دو واحد خدماتی نیز برخوردار هستند. استفاده از مرغوب ترین مصالح و بهترین روش های اجرایی از شاخصه های اصلی این پروژه است. این پروژه با دارا بودن امکانات رفاهی مانند زمین بازی برای کودکان، پارکینگ روباز و آبنمای بزرگ، از پروژه های شاخص اتحادیه رسا در غرب تهران است.

واحدهای این مجموعه دارای دو تیپ ۱۳۰ متری و ۱۹۰ متری می باشد که از طبقه ۱ تا ۱۷ هر طبقه چهار واحد ۱۳۰ متری سه خوابه در دو نقشه می باشد و از طبقه ۱۷ تا ۲۱ هر طبقه شامل ۲ واحد مسکونی ۱۹۰ متری است.

برجهای مسکونی پارسیا علاوه بر در جوار یکی از بزرگترین و بهترین مجتمع های تجاری اداری منطقه ۲۲ بنام آرتمیس واقع گردیده است جزو نزدیکترین برجها به دریاچه چیتگر نیز می باشد.

برجهای مسکونی پارسیا جزو کاملترین و بهترین برجهای منطقه می باشد و این برجه به دلیل مدیریت بسیار قوی و امکانات کاملش جزو پر طرفدارترین و گرانترین برج های منطقه ۲۲ محسوب می گردد.
از ویژگی های خاص این برجها میتوان به :
محوطه سازی بسیار خوب و محوطه بازی کودکان و آلاچیق بین بلوکها و آبنما در محوطه مجتمع اشاره نمود.
برجهای پارسیا دارای شوتینگ زباله ، آنتن و ماهواره مرکزی ، لابی شیک و لابی من ۲۴ ساعته ، ۲ ردیف آسانسور بسیار قوی ( kone ) ، دوربین مداربسته ، درب ریموت می باشند.
سیستم سرمایش و گرمایش برج های پارسیا چیلر ( ebara ) می باشد
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
09128668098
عظیمی

photo_2016-12-22_16-23-15 photo_2016-12-22_16-23-16 photo_2016-12-22_16-23-17 photo_2016-12-22_16-23-18

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد